Svatba na zámku nemusí být drahá!

Naše více než 20-ti letá zkušenost s organizací svateb a mnoho spokojených, jak polských tak českých, zákazníků patří mezi naše největší výhody, stejně jako: 

  • umístění v dobovém zámečku, který je obklopený malebným parkem a krásnou zahradou, což vytváří nejen neopakovatelnou atmosféru, ale rovněž skvělou kulisu pro Vaše památeční fotografie, 
  • zázemí hotelu, díky kterému mohou Vaši hosté přenocovat v akční ceně (od 330 Kč za osobu),
  • garance konaní pouze jedné svatby v daném času pro větší pohodlí Vašich hostů,
  • férové jednání, žádné skryté náklady, 
  • flexibilní a hlavně individuální přístup ke klientovi, pro co nejlepší splnění Vašich přání.

Organizujeme svatby až pro 120 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech. Svatba v Zámku jsou profesionální služby za skvělé ceny!

Svatební nabídka.pdf

 
„ Milá a příjemná obsluha, ve všem nám vyšli vstříc jak při přípravách, tak při samotné akci! Restaurace byla krásně vyzdobená, jídlo vynikající a bohaté, že se to ani sníst nedalo! Všichni si to moc chválili. Můžu jen doporučit. Byli jsme maximálně spokojeni!” 

 V. Dobešová a T. Pauke*

„6.7.2013 jsme oslavili naší svatbu na zámečku v Chalupkách, a může jen vychválit vše, a tím myslím obsluhu, která byla rychlá po celý den i noc usměvavá a sympatická, celkovou domluvu, ubytování, jídlo a pití, výzdobu, prostory atd. Měli jsme 80 hostů a od všech jsme slyšeli samou chválu. Doporučuji všem :-)”

P. Machoczková Gabrhelová* 

18.10.2014 jsme na Zámečku v Chalupkách také oslavili naší svatbu a opravdu nic nelze vytknout. Výborné jídlo, příjemná obsluha, krásné prostředí (pro děti i focení) a bezproblémová domluva. Ve všem nám vyšli vstříc. Měli jsme přes 80 hostů a všichni byli ze Zámečku nadšeni. Určitě se někdy vrátíme … DOPORUČUJEME!

Z. Ličková*

 
Dne 22.11.2014 zde slavila svatbu má dcera – všichni svatební hosté, včetně hlavních aktérů – nevěszy a ženichy – Lucie Lautnerové a Lukáše Krenžolka byli nadmíru spokojeni a nadšeni. Překrásné prostředí, výzdoba, atmosféra, jídlo, obsluha, ubytování, vstřícnost. Není co vytknout. – Děkujeme a doporučujeme 🙂

I. Lautnerová*

 *zdroj: www.facebook.com/hotelzamek

Seznam volných termínů pro uspořádání svatební hostiny
najdete v záložce aktuality.

 

 

 

Podívejte se také na nabídku naší sesterské restaurace Pod Zeleným dubem, jen 300 m od Hotelu Zamek – www.podzelenym.cz

Pod Zeleným Dubem