Svatby

Naše skoro 25letá zkušenost s organizací svateb a mnoho spokojených  polských i  českých zákazníků patří mezi naše největší výhody, stejně jako: 

Naši svatební nabídku ke stažení naleznete zde:

SVATEBNÍ NABÍDKA

Organizujeme svatby až pro 130 osob, které pořádáme ve stylových, klimatizovaných interiérech. Svatba v Zámku jsou profesionální služby za skvělé ceny!

Podívejte se na video (záběry z několika svateb) - firma Kontrast stories:

Máte další dotazy, chcete si domluvit schůzku a prohlídku sálu anebo se zeptat na volný termín? 

Můžete nám napsat nebo zavolat:
tel.: +420 605 803 964 (volejte od 8 do 18 hod.)
mail: event@hotel-zamek.pl
Rádi Vám sdělíme veškeré informace.

Plánujete svatbu pro více než 130 osob? Podívejte se na taneční sál v našem druhém hotelu - Pod Zeleným dubem. Pouze 300 metrů od Zamku.
 

Napsali o nás:

Veronika Kroupová, svatba 19.9.2019

Zámek Chalupki jsme si vybrali, protože to byla láska na první pohled. Když jsme ho s mým budoucím manželem navštívili poprvé, řekla jsem, že je to nádherné místo na svatbu. To jsem ještě netušila, že k ní opravdu dojde, takže když přišla řeč na místo konání, byl Zámek Chalupki jasnou volbou. Překrásné prostředí s novým tanečním sálem, nádherná zahrada, výborné jídlo - navíc v tak neskutečném množství, vynikající obsluha, se kterou se domluvíte i česky. Především musím vyzdvihnout práci paní Aleksandry Parszewské. Je to člověk na svém místě - příjemná, ochotná, milá, poradí vám, úžasná spolupráce. Chtěli bychom Vám všem ještě jednou velmi poděkovat, moc jsme si to užili a jen díky Vaší práci to byl nejkrásnější den v našem životě. Děkujeme. Manželé Kroupovi

Adéla Kisza, 4.10.2019

Děkujeme mnohokrát, že jste se postarali o náš svatební den. Neměnila bych vůbec nic. Vše bylo precizní, nádherné personál neviditelný ale přesto vždy po ruce. Vše přesně dle domluvy. Nikdy nezapomene a ještě jednou děkujeme

Michaela Střádalová, 18.10.2019

Chtěli bychom s manželem moc poděkovat, jak skvěle jste se nám postarali o náš pohádkový den. vše bylo naprosto dokonalé, jídlo vynikající, personál skvělý :-). Můžu všem jen doporučit!!! Ještě jednou moc děkujeme za vše, co jste pro nás udělali.

Regina Moravcová, 7.6.2019

Pro uspořádání naší svatby jsme si vybrali zámek Chalupki z důvodu kladných recenzí našich známých a také z důvodu, že při prohlídce nás toto místo ihned okouzlilo. Krásný park v okolí zámku a překrásný interiér. Již máme po svatbě a mohu tento zámek vřele doporučit ostatním. Personál jsou profesionálové, kteří ví, jak se o hosty starat. Dále co se týče organizace svatební hostiny naprostá spokojenost. Vše bylo dokonalé. Moc děkujeme :-)

Tomáš Serafin, 5.7.2019

Touto cestou bychom rádi poděkovali zámku Chalupki, obsluze a paní Parszewské za zprostředkování pohádkové svatby. Zdejší místo jsme si vybrali z kladného ohlasu, který zámku patří opravdu právem. Prostředí zámku a přilehlého parku nás okouzlilo svou udržovaností a čistotou. Po celou dobu plánování svatby byla paní Parszewská nadmíru ochotná, na všechny dotazy reagovala ihned, žádné naše přání ohledně hostiny či výzdoby nebyly problém. Ve spoustě věcí jsme uposlechli jejím radám, přičemž nakonec jsme byli jen rádi, obrovské zkušenosti s pořádáním svateb jsou znát. Jídlo naprosto excelentní, chuťově výborné, do množství a druhů pokrmů velmi bohaté, z padesáti našich hostů jsme nezaslechli jedinou zmínku nespokojenosti. Personál nás po celou dobu obsluhoval s vysokým nasazením, ochotou a s úsměvem. Po svatbě v nás zůstal dojem, že jsme prožili svatbu přesně takovou, jako jsme si přáli a za to zámku Chalupki a celému personálu patří naše velké díky! Všem, kteří uvažují o svatbě na zámku Chalupki, můžeme jen vřele doporučit – opravdu to stojí za to!

Daniela Rozbrojová, 13.9.2019

Na zámku Chalupki proběhla naše svatební hostina a byla dokonalá. Vše bylo přesně tak, jak jsme si představovali. Výborné jídlo, servis, prostory zámečku... Děkujeme celému týmu, děkujeme za opravdu nezapomenutelný den. Všichni byli nadšení! Už se těším, až Vás znova navštívíme.